שמלת כלה מושלמת

בחירת שמלת הכלה שבה תרגישי הכי יפה, הכי מרגשת, הכי זוהרת והכי מרשימה אינה דבר קל, לצורך כך את זקוקה למעצבת מנוסה שתדאג להפוך אותך למלכה בצעידתך אל החופה בשמלת כלה מושלמת, אנו בדורין עיצוב שמלות כלה כאן כדי להגשים לך את החלום ולהתאים לך את השמלה המושלמת במיוחד בשבילך.

חשוב להתחבר למעצבת, לסמוך עליה ולבטוח בה שתדע להתאים לך את השמלה המושלמת שמחמיאה לך ומבליטה את נתוני גופך היפים, אנו נדאג שתצאי זוהרת, נשית ורומנטית.

הרומנטיקה הקלאסית ממשיכה להדהד לצלילי החתונה והמפגש בין חתן לכלה הוא מאורע מרגש בצורה עצומה, ההופעה המרשימה, הלבוש המוקפד, החגיגי, הלבן, כל אלה מעבירים צמרמורת כשחושבים על הברית בין הלבבות שנרקמת ברגע של אהבה כשאת בלבן מתרגשת כמו נסיכה מהאגדות.

שמלות הכלה של דורין משמשות כהשראה ואנו מקפידות על רכות וזוהר תוך שימוש בבדים איכותיים ויוקרתיים, תשומת לב מיוחדת ניתנת לעבודת הרקמה שנעשית בעבודת יד, מקצועית ודקדקנית.

בדורין שמלות הכלה נתפרות בתפירה עילית - הוט דה קוטור.

רגע השיא של החתונה הוא הכניסה לחופה ולכן אנו בדורין מעצבות עליוניות תואמות לשמלה הכלה המושלמת שלך, שנותנת מראה מרשים שמעניק הופעה סוחפת מרשימה ומלכותית

קולקציית שמלות כלה 2019 בפתח ואת זוכה להצצה ראשונה, תאמי פגישה וקבלי טעימה מהשקת הקולקציה החדשה של שמלות הכלה שלנו.

מה יש להתלבט כל כך הרבה?

כשאת מוצאת את האהבה שלך אין יותר מה לחפש, את יודעת שזה זה, כשתכנסי לדורין מיד תתאהבי ותתלהבי - החיבור, האווירה, שמלות כלה מהממות, יחס אישי וחם ומעל הכל מעצבת על שתוציא אותך מלכה!
במקום המושלם בתל אביב, רחוב דיזנגוף, דורין!

נשמח לראות אותך בסטודיו שלנו, מודדת שמלת כלה ומתרגשת, אנו נדאג להתאים לך את שמלת הכלה המושלמת ❤

תני לעצמך לפרוח, הרשי לעצמך להתרגש, שמלה כזו לובשים פעם בחיים, מתי עוד יצא לך להיות מלכה כמו בחלומות ובסרטים של דיסני? את רוצה להראות מושלמת? את רוצה להמם? תני לנו להתאים לך את שמלת הכלה המושלמת ואת רק תצטרכי להנהן לאחר גל המחמאות שתקבלי בצעידה בדרך אל החופה, חלומך עומד להתגשם.

[su_youtube url="https://youtu.be/Byg3YDW7jmE" width="500" height="320"]
[su_youtube url="https://youtu.be/tNmb5VmaFaE" width="500" height="320"]

איך בוחרים את שמלת הכלה המושלמת?

פשוט מאוד, את נכנסת לסטודיו שלנו ומתחדשת בשמלת כלה מהממת שמותאמת עלייך אישית על ידי דורין - מעצבת שמלות כלה. אנו בדורין עי ...

נגישות