חשבתי עלייך

חשבתי עלייך

אני מכירה את הרגע המרגש הזה של היום המיוחד שבו את יוצאת עם מלווה למצוא את שמלת הכלה שתעשה אותך מפוארת ומרשימה זה רגע מיוחל, רגע משמח וחשוב.

המבט המתאהב באישוני העיניים הנפתחים ברגע שאת מודדת את השמלה אחרי שראית אותה על הקולב והתלבטת איך היא תשב עלייך ואם תאהבי אותה, הרגע הזה שהלב דופק במהירות ואת מביטה אל מראה הגדולה בחלל הסטודיו המעוצב עם השיר שנכנס בדיוק כשאת יוצאת מחדר ההלבשה וסוחף אותך להתרגשות עצומה כראוי לנסיכה.

יחס אישי הוא לא דבר של מה בכך, חמימות היא רגש עז, להקשיב לך ולמלא את משאלותייך בעיצוב אישי ואווירה נינוחה הם מאבני היסוד שלנו, לראות אותך מתרגשת לקראת מדידה, מתחברת לשמלת הכלה שלך והופכת מנסיכה למלכה ברגע המאושר בחייך גורם לנו להשראה.

חשבתי עלייך כשעיצבתי את שמלת הכלה היוקרתית כי מגיע לך להראות זוהרת ומרשימה באירוע בו את המלכה המגשימה את חלומה

סטודיו שמלות הכלה שלנו ממוקם ברחוב דיזנגוף 255, תל אביב, בשדרה הכי נעימה, שקטה ומרכזית,

דורין עיצוב שמלות כלה, רצוי להתקשר ולתאם פגישה

תיאום פגישה: 03-5449859

שמלות כלה יוקרתיות

מי שחולמת להיות מלכה חייבת שתהיה לה שמלת כלה מושלמת של דורין

שמלות הכלה של דורין משמשות כהשראה ואנו מקפידות על רכות וזוהר תוך שימוש בבדים איכותיים ויוקרתיים, תשומת לב מיוחדת ניתנת לעבודת הרקמה שנעשית בעבודת יד, מקצועית ודקדקנית.

בדורין שמלות הכלה נתפרות בתפירה עילית - הוט דה קוטור.

רגע השיא של החתונה הוא הכניסה לחופה ולכן אנו בדורין מעצבות עליוניות תואמות לשמלה הכלה המושלמת שלך, שנותנת מראה מרשים שמעניק הופעה סוחפת מרשימה ומלכותית

קולקציית שמלות כלה 2019 בפתח ואת זוכה להצצה ראשונה, תאמי פגישה וקבלי טעימה מהשקת הקולקציה החדשה של שמלות הכלה שלנו.

מה יש להתלבט כל כך הרבה?

כשאת מוצאת את האהבה שלך אין יותר מה לחפש, את יודעת שזה זה, כשתכנסי לדורין מיד תתאהבי ותתלהבי - החיבור, האווירה, שמלות כלה מהממות, יחס אישי וחם ומעל הכל מעצבת על שתוציא אותך מלכה!
במקום המושלם בתל אביב, רחוב דיזנגוף, דורין!

נשמח לראות אותך בסטודיו שלנו, מודדת שמלת כלה ומתרגשת, אנו נדאג להתאים לך את שמלת הכלה המושלמת ❤

תני לעצמך לפרוח, הרשי לעצמך להתרגש, שמלה כזו לובשים פעם בחיים, מתי עוד יצא לך להיות מלכה כמו בחלומות ובסרטים של דיסני? את רוצה להראות מושלמת? את רוצה להמם? תני לנו להתאים לך את שמלת הכלה המושלמת ואת רק תצטרכי להנהן לאחר גל המחמאות שתקבלי בצעידה בדרך אל החופה, חלומך עומד להתגשם.

חשבתי עלייך

חשבתי עלייך

אני מכירה את הרגע המרגש הזה של היום המיוחד שבו את יוצאת עם מלווה למצוא את שמלת הכלה שתעשה אותך מפוארת ומרשימה זה רגע מיוחל ...

איך בוחרים את שמלת הכלה המושלמת?

פשוט מאוד, את נכנסת לסטודיו שלנו ומתחדשת בשמלת כלה מהממת שמותאמת עלייך אישית על ידי דורין - מעצבת שמלות כלה. אנו בדורין עי ...

שבוע האופנה לכלות, רומי נסט מדגמנת שמלת כלה של דורין

מבית האח הגדול, היישר לשבוע האופנה, רומי נסט בראיון לגיא פינס, מדגמנת את השמלה שלנו בשבוע האופנה לכלות מעצבת אופנת הכלות  ...

נגישות